Nasz zespół

IMG_1509 (1)

Radosław Błażejak

Lekarz weterynarii, właściciel - interna, dermatologia, cytologia

Doktor Radosław Błażejak odszedł od nas 26 maja, po długiej i ciężkiej chorobie. Niestety, doktor Radek nie przyjmie już żadnego pacjenta…

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2008 roku. Od rozpoczęcia studiów asystował lekarzom praktykom zarówno w klinikach całodobowych, jak i gabinetach i przychodniach. Obecnie zajmuje się cytodiagnostyką zmian skórnych u psich i kocich pacjentów, prowadzi ich leczenie dermatologiczne. Uzyskał wiele certyfikatów krajowych i międzynarodowych z dermatologii i cytologii weterynaryjnej. Jego motto to „aby od zgłoszenia się pacjenta do jego diagnozy upłynęło jak najmniej czasu”. 

Prywatnie ojciec 3 dzieci (niedługo 4). Jego hobby to zegarki i wszystko, co z nimi związane, ale nie pogardzi też zjedzeniem dobrego kebaba o 2 w nocy gdzieś na mieście.

IMG_3616

Karolina Błażejak

Właścicielka - Interna, Stomatologia

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SSGW w Warszawie ukończyłam w 2008 roku. Już na drugim roku studiów asystowałam lekarzom praktykom w klinikach i przychodniach podczas wizyt internistycznych jak i przy zabiegach chirurgicznych. Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w wielu warsztatach i kongresach weterynaryjnych. W naszym gabinecie zajmuję się głównie stomatologią, a także interną i wykonuję niektóre zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi groomerskie. Prywatnie jestem mamą 3 cudownych dzieciaków (niedługo 4) oraz właścicielką kota Jaspera i psa Mario. W wolnym czasie lubię czytać książki, spacerować i jeździć na rowerze.

IMG_3614

Joanna Poręba

Kierownik gabinetu - interna, chirurgia, behawiorystyka

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (2005r). Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Zwierząt SWPS. Zawodowo realizuję się jako internista czyli lekarz pierwszego kontaktu, jak również przeprowadzam podstawowe zabiegi zakresu chirurgii miękkiej. Swoje zawodowe zainteresowania rozwijam na szkoleniach i kursach. Jako kierownik odpowiadam za pracę lekarzy naszego gabinetu od merytorycznej strony. Prywatnie jestem molem książkowym, uwielbiam wszelką aktywność na świeżym powietrzu. Jestem włascicielką 2 psów.

IMG_6205

Maja Jawidzyk-Hoszcz

Asystentka, groomer

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zwierzętach . Doświadczenie zdobywałam zarówno w dużych klinikach , jak i małych gabinetach. Od 9 lat pracuję jako asystent lekarza weterynarii. Prywatnie opiekuję się trzema psami oraz sporą kocią drużyną.

image0

Krzysztof Szlufik

Lekarz weterynarii - USG

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW, członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego, autor publikacji i doniesień konferencyjnych. Zajmuje się chorobami wewnętrznymi zwierząt towarzyszących. Obszarem zainteresowań doktora jest diagnostyka obrazowa (USG, RTG, CT, MRI), a także gastroenterologia i endokrynologia.
Prywatnie pasjonat motoryzacji, sprzętu komputerowego i gier strategicznych.
W naszym gabinecie doktor wykonuje badania USG. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

IMG_3821

Wojciech Pietrusiewicz

Lekarz weterynarii - chirurgia, ortopedia

Ukończyłem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1997
roku. Już podczas studiów wiedziałem, że moją pasją jest chirurgia. Po studiach przez
wiele lat pracowałem w dużej warszawskiej klinice, gdzie zdobywałem doświadczenie jako chirurg.
W 2004 roku, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we
Wrocławiu ukończyłem podyplomowe studia specjalizacyjne z chirurgii i od tego czasu
posiadam tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej.
W swojej codziennej pracy wykonuję zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii ogólnej,
onkologicznej oraz kostnej, w ramach prowadzonych konsultacji zajmuję się między
innymi diagnostyką i leczeniem chorób kości i stawów.
Prywatnie moją pasją jest jeździectwo, od 1994 roku jestem instruktorem jazdy konnej.
Zdarzało mi się również próbować sił jako zawodnik w zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody.

IMG_3818

Anna Świerk

Lekarz weterynarii - kardiologia, echo serca

Jestem absolwentką wydziału medycyny weterynaryjnej SGGW. Od dziecka swoją przyszłość wiązałam ze zwierzętami. Moją największą pasją jest kardiologia, anestezjologia i intensywna terapia. Jako młody lekarz staram się nieustannie rozwijać aby nieść moim pacjentom pomoc na najwyższym poziomie. Prywatnie jestem mamą 2 dzieci i właścicielką 2 kotów Romana i Kryspina.